: Estetická medicína

Text...

Text...

Adresa

ART-MEDICA s.r.o. , Matičná 15, 926 01 Sereď

Zavolajte nám

(+421) 910-983-917

Ordinačné hodiny

Pon-Štv 7:00-14:00; Pia: 7:00-12:30

Pery a vrásky

Ústa sú často centrom pozornosti. Sú čiastočne vystavené slnku a vetru, čo spôsobuje stárnutie, ale tiež ich každodenne používame pri rozprávaní a smiechu.  Kyselina hyalurónová môže byť použitá k obnoveniu strateného objemu, vyhladeniu vrások, alebo len k obnoveniu hydratácie vo Vaších perách.

 

    Kyselina hyalurónová  (z gréckeho hyalonus = číry, priesvitný),  je telu vlastná  látka,  ktorá  je  zodpovedná  za udržiavanie vlhkosti v tkanivách.  Využívame najnovšie preparáty syntetickej, vysoko čistenej kys. hyaluronovej   s novou  technológiou sieťovania. Sieťované preparáty sa využívajú na korekciu hlbokých vrások, na výplň ochabnutej substancie tváre (augmentácia , remodelácia) alebo na zväčšenie pier. Tieto  nové  preparáty  predčia dlhšou dobou účinnosti (9-18 mesiacov), rovnomernejším  vyplnením vrásky  a  silnou biostimuláciou kolagénu k regenerácii kože. Na jemnejšie vrásky a celkovú  biorevitalizáciu  kože  používame naďalej nesieťované ľahšie hyalurónové preparáty (trváce 3- 6 mesiacov).

 

    Aplikácia je rýchla, preparát sa injekčne aplikuje priamo do pokožky, alebo do pier, ošetrenie trvá len niekoľko minút, po nej sa miesto chladí gélovými chladiacimi poduškami, ľahké začervenanie a mierny opuch po aplikácii ustupuje do 30-90 minút. Výsledok je pozorovateľný ihneď.

 

Výplňové produkty ktoré používame ( kyselina hyalurónová ) :

 

  • JUVEDERM ULTRA 3
  • PHORMAE
  • TEOSYAL KISS
  • STYLAGE LIPS
  • ESTHELIS

Botulotoxín


Vaša pleť môže vďaka uvedeným produktom znovu získať stratený objem a to prirodzenou a opatrnou cestou. Pridaním objemu do niektorých častí tváre dosiahnete mladistvého vzhľadu. Nie vždy pridávajú vrásky a linky Vašej tvári na kráse – niekedy vytvárajú úplne opačný efekt. Ošetrenie môže vyhladiť vrásky od starostí či mračenia sa, a ľahko pozdvinúť Vaše unavené oči, čím dosiahnete požadovaného sviežeho vzhľadu.

 

    Botulotoxín (Toxín Clostridium botulinum) je látka , ktorá je schopná uvoľňovať rôzne svalové stiahnutia. Je to lokálne dlhodobo účinné myorelaxans, využívané už od 19. storočia.

 

Odstránenie vrások botulotoxínom

    Na tvári dokáže zmierniť až zamedziť zvýšenú mimickú aktivitu a tým vyhladiť mimické vrásky. Využíva sa najmä na odstránenie „vrásky hnevu“ (glabella), vodorovných čelových vrások, vejárikov pri očných kútikoch , či hlbších vrások hornej a dolnej pery.

Taktiež sa využíva aj profylakticky na zamedzenie vzniku týchto vrások.