: Estetická medicína

Text...

Text...

Adresa

ART-MEDICA s.r.o. , Matičná 15, 926 01 Sereď

Zavolajte nám

(+421) 910-983-917

Ordinačné hodiny

Pon-Štv 7:00-14:00; Pia: 7:00-12:30

Mezoterapia

Mezoterapia - Omladnutie Kyselinou Hyalurónovou

 

   Je metóda určená na rejuvenizáciu (omladenie) pokožky. Mikroinjekciami sa intradermálne do celej tváre, krku a dekoltu aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín a koenzýmov. Kožu týmto spôsobom zásobíme vitamínmi a antioxidantami, čím pokožku revitalizujeme.

   Stimuluje novotvorbu kolagénu, napína uvoľnené kolagénové vlákna, čím odstraňuje ochabnutosť kože, zvyšuje jej pevnosť a elasticitu, vytvára bariéru, ktorá zabraňuje strate vody, efektívne udržiava hydratáciu, pleť tonizuje, podporuje regeneráciu buniek vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej, komplexu rastových faktorov, DNA, vitamínov a minerálov. Aplikujeme na tvár, krk, dekolt a ruky. Kúra pozostáva zväčša zo 4 sedení, v intervaloch, ktoré Vám odporučí lekár. Následne je kúru potrebné opakovať  v 3 až 6 mesačných intervaloch.

 

  • Omladnutie dekoltu, krku, rúk a tváre tvorbou nových kožných buniek
  • Kyselina hyalurónová hydratuje pokožku a sťahuje rozšírené póry, vyhladzuje vrásky a ryhy, redukuje akné, omladzuje vráskavý krk, dekolt a ruky
  • Zlepšenie elasticity pokožky reguláciou tvorby kolagénu a elastínu
  • Bez veľkých vpichov ihiel a skalpelov
  • Nespôsobuje stratu mimiky
  • Nezvyšuje senzitivitu pokožky na UV žiarenie
  • Absolútna novinka v Slovenskej republike

 

K realizácii vyššie uvedených korekcií používame aj produkty Restylane.

 

 

OŠETRENIA  KYSELINOU  HYALURÓNOVOU

 

    Základom produktov pre estetické ošetrenia tváre k efektívnemu redukovaniu rýh a vrások, vytvoreniu plnších pier, pozdvihnutiu kontúr tváre a zvýrazneniu jej objemu, rovnako ako pre zlepšenie štruktúry a elasticity kože je kyselina hyalurónová (KH). Toto ošetrenie je bezpečná a prirodzená cesta ku zkrášleniu Vašeho vzhľadu. S viac ako 15 miliónmi zdokumentovaných ošetrení a rozsiahlou klinickou dokumentáciou, je u produktov s touto bázou vedecky dokázaný prirozený výsledok s dlhotrvajúcím efektom. KH sa ako jediný výplňový materiál môže pochváliť množstvom klinických štúdií, ktoré dokládajú jeho použitie bez vedlajších účinkov či alergických reakcií. Pretože je ošetrenie s KH neinvazivné (neoperativne) s minimálnou dobou rekonvalescencie, môžete ihneď ďalej žiť naplno bez obmedzení.

 

 

MILIÓNY OŠETRENÍ PO CELOM SVETE

 

    Restylane je dnes jedno z najbezpečnejších estetických ošetrení na svete. Od uvedenia na trh v roku 1996 ho využili milióny ľudí a to z neho robí svetovo najrozšírenejší a najpoužívanejší injekčný výplňový materiál na báze kyseliny hyalurónovej. Q-Med, spoločnosť vyrábajúca Restylane, pokračuje v ďalšom výskume a vývoji hyalurónovej kyseliny, klienti aj lekári tak majú istotu, že sú im poskytované špičkové produkty. S Restylane máte k dispozícii širokú škálu možností, ako vylepšiť svoj zovňajšok - od omladenia kože a vyhladenia vrások, až po úpravy pier, líc a kontúr tváre - s výsledkami, ktoré sú tak jedinečné ako Vy sami.

 

 

Technológia využitia kyseliny hyalurónovej.

 

    Produkty sú vyrábané z vysoko kvalitných surovín a zložiek. Základnou zložkou týchto produktov je kyselina hyalurónová, ktorá je neživočišného pôvodu a je vyrábaná technológiou NASHA ™. Táto technológia je patentovaná spoločnosťou Q-Med.

 

 

ČO JE KYSELINA HYALURÓNOVÁ?

    Kyselina hyalurónová je jedna z najuniverzálnejších a najúchvatnejších prírodných látok. Nachádza sa všade v ľudskom tele a tiež v telách väčšiny žijúcich organizmov. Má mnoho funkcií - od poskytovania pružnosti pleti až po premazávanie kĺbov. Kyselina hyalurónová má schopnosť viazať na seba veľké množstvo vody. Táto dôležitá vlastnosť sa stala základom unikátnosti všetkých produktov technológie NASHA. Tieto produkty sú vysoko kvalitné a zaisťujú dlhodobé výsledky, ktoré dosiahneme práve technológiou NASHA. Technológia NASHA kombinuje použitie kyseliny hyalurónovej o vysokom stupni čistoty spolu s unikátnym stabilizačným procesom.

 

 

VÝPLŇOVÉ MATERIÁLY S DLHOTRVAJÚCIMI VÝSLEDKAMI

    Kyselina hyalurónová vo svojej prirodzenej forme vydrží v tele len niekoľko dní. Preto je nutný proces stabilizácie za pomoci technológie NASHA, ktorý zaistí dlhotrvajúce výsledky s ešte lepšou biologickou zlučiteľnosťou tkaniva. Výsledkom  je bezpečný skrášľujúci produkt, ktorý je telom dobre prijímaný a zároveň má dlhotrvajúce účinky.